Hempz Body Care

Všechny výrobky Hempz Body Care Australian Gold Hemp Nation obsahují hydratační, protizánětlivý a anti-aging vlastnosti, výrazně hydratují pokožku a zároveň minimalizují jemné linky a vrásky.


Všechny výrobky Hemp Nation obsahují 100% čistý organický konopný rostlinný olej, jeden z nejbohatších zdrojů přírody bohatý na esenciální mastné kyseliny, živiny a vitamíny, které chrání Vaší pleť. Každý výrobek je určen k léčení a obnově pleti a ke snížení jemných linek a vrásek.

 

Konopná semena jsou bohaté na vitamíny E, C, B1, B2, B3 a B6. Obsahují asi 25% bílkovin, 30% sacharidů, 15% živin, klíčových minerálů a 15% vlákniny. Konopí je jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin s perfektním poměrem 3:1 Omega-3 a omega-6 kyseliny linolové, obsahuje 9 klíčů aminokyselin.

 

Konopí se používá už tisíce let na výrobu papíru, lana, léků a plachty lodí. V dnešním ekologicky uvědomělé přírodě konopí více převládá než kdy jindy. Je to klíčová součást přípravků pro péči o vlasy a péči o pokožku. Konopí se používá i v mnoha jiných odvětví jako je textil, potraviny, oblečení a bionafta. Průmyslové konopí nemá žádné nelegální použití a je pěstováno pro komerční využití ve většině zemí světa. Neobsahuje žádné THC.

 

Konopí je jedním z nejvýznamnějších obnovitelných zdrojů energie na Zemi. Produkce celé úrody je do 120 dnů bez nutnosti hnojiv a pesticidů. To je ideální pro dnešní trend směrem ke zdravému zelenému životnímu stylu.